Rządy Królowej

Dodano 21 lutego 2013, w opowiadania, przez regina.anna

Królowa Śniegu

Jak śmierć jest srebrna
Taka mgła,
Co koi potrzaskane szczyty…

- Tak rzekłaś -
W ustach lodu skra,
A każde słowo
– Ptak zabity.

I pełen ciszy
Jest ten mróz,
Co zmienia krew twą w martwą bryłę…

- Tak rzekłaś -
W niebie srebrny wóz
Skrzył włosy twe
I lęki czyjeś…

Niedługo już
Nadejdzie brzask
I zmrozi szkliwo twoich oczu…

- Tak rzekłaś mi
Ostatni raz.
I zamarzł czas
W twych łez warkoczu…

Sigil of Scream z swiatyniakrzyku.wordpress.com

W tę mroźną noc gdy śnieg lśni głęboko

I ostre szczyty łączą się z bezgwiezdnym niebem

Zsuwam z ramion całun nadprzyrodzonego snu

Haftowany słowami które napisała Malaresia …

„Piękność spała a anioły płakały

Nad Jej nieśmiertelną duszą

I w tym śnie całe zło zapragnęło

Zagarnąć ją tylko dla siebie”

Cradle of Filth „Funeral in Carpathia”

Słowo wstępu:

Chciałam dać tu jakiś fajny cytat, ale nie znalazłam nic ciekawego, wzięłam więc ten z tłumaczenia piosenki Cradle of Filth. Niedługo potem na topliście pojawiła się strona Świątynia Krzyku, a na niej taka perełka. Strona z mroczną poezją, zapraszam, link w ulubionych jest.

A tymczasem przed nami Rządy Królowej to tak jakby jeden rozdział, jednak podzielony na kilka części.  Myślę, że skoro to taki najważniejszy rozdział, swego rodzaju wielki finał, a tych części jest w sumie siedem. to najlepiej zrobić to w ten sposób, że kolejne części będą publikowane codziennie, przez tydzień. Dzięki temu jakoś tak stopniowo będzie można dawkować napięcie, a nie będzie takiego zamulenia i rozwleczenia.  Dlatego też kolejne części będą się pojawiać na blogu od jutra, (22 lutego) jak już wspomniałam, codziennie po godzinie dwudziestej. Ponadto chciałabym dodać, że to nie jest koniec powieści (Gdyby ktoś nie zauważył poza wątkiem paranormalnym było jeszcze parę innych, które tu się nie kończą) toteż plan kolejnych rozdziałów)

Rozdział 31 Weronika – 1 marca (piątek)

Rozdział 32 Reszta jest milczeniem – 8 marca (piątek, Dzień Kobiet)

Rozdział 33 (Chwilowy brak tytułu, bo jak przypominam, pisałam to w szczęśliwszych czasach, gdy świat jeszcze nie wiedział co to „Zmierzch”, a teraz to trochę  jednak  wiocha, dać tak na tytuł rozdziałowi) – 15 marca (piątek)

Epilog: Młoda Kobieta na cmentarzu – 20 marca (środa, ostatni dzień zimy)

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój tytuł mail facebook rss twitter Twój Tytuł O mnie Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim. Archiwum {archiwum} Linki {linki} Księga Gości dodaj zobacz {blog} szablonynablogi.pl

  • RSS