Posłowie

Dodano 25 marca 2013, w Bez kategorii, przez regina.anna

Podziękowania

Może zacznę od podziękowań, bo chyba tak właśnie powinno być. Są osoby, bez których by tego nie było.

No to chciałabym pozdrowić i podziękować Katarzynie F. bez Ciebie nie byłoby tego bloga. Dziękuję, że przypomniałaś mi że to napisałam, no i za miłe słowa. Tak jak już Ci powiedziałam, absolutnie nie spodziewałam się, że coś takiego może Ci się spodobać. Właściwie to gdyby nie to nigdy bym się nie zdecydowała na pokazanie światu tej powieści.

No i oczywiście dziękuje też Konradowi M. z The Dark Zone Project i obecnie także Dark Ethernal. Dzięki za reklamę u Ciebie i parę cennych rad dotyczących prowadzenia bloga.

Karolinie C. tak w ogóle to z Ciebie taki trochę Wiktor (tylko mniej psychopatyczny). Szczerze mówiąc nie wierzyłam już, że ludzie mogą się zmienić na lepsze w prawdziwym świecie. A jednak. No i oczywiście dzięki za pomoc, nie wyszło, ale kij, intencje się liczą, co nie?

No i w ogóle wszystkim moim czytelnikom. Dzięki, za wasz czas, który poświeciliście by czytać to co ja napisałam. Wprawdzie kończę już tworzenie tego bloga, ale nadal serdecznie zapraszam do czytania i pozostawiania komentarzy, chciałabym poznać wasze zdanie, no i dalej będę tu wchodzić, więc chętnie zareklamuję wasze strony, jeżeli jakieś macie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Twój tytuł mail facebook rss twitter Twój Tytuł O mnie Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint occaecat cupidatat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim. Archiwum {archiwum} Linki {linki} Księga Gości dodaj zobacz {blog} szablonynablogi.pl

  • RSS